blog.odszukani

Ciekawe tematy to tylko tutaj!

Prezenciki ślubne dla gości w pięknym stylu

pudełeczko na cukierki

Upominki dla gości weselnych robią się coraz popularniejsze. Faktycznie, jest to doskonały pomysł na drobny dar, który zawsze przypomni gościom o weselnej uroczystości. Młode pary prześcigają się więc w pomysłach na to, kto bardziej zaskoczy swoich gości weselnych i przygotuje coś oryginalniejszego.

Z całą pewnością wspaniałym pomysłem są pudełeczka dla gości weselnych , w które mogą być zapakowane na przykład słodycze lub inne drobiazgi. Najpopularniejsze, z całą pewnością są właśnie słodycze. Najczęściej są to drobne cukierki lub małe czekoladki. Po kilka w środku, w sam raz do zjedzenia na raz. Liczy się jednak opakowanie. Warto zdecydować się na coś, jak najbardziej spersonalizowanego. Oczywiście w tej chwili na rynku dostępnych jest wiele możliwości, dzięki czemu każdy może znaleźć coś idealnego dla siebie.

Doskonale sprawdzają się na przykład kartonowe pudełeczka lub też takie drobne a la szkatułki, wykonane z drewna. Są one dobrej jakości i pełnią funkcję dekoracyjną, a więc spokojnie można postawić je w domu jako element dekoracyjny. Oczywiście tego typu pudełeczka warto w jakiś sposób ozdobić. Można na przykład farbką umieścić na nich imiona małżonków oraz datę i miejsce uroczystości. Sprawi to, że wspomnienie o tym dniu zawsze będzie żywe także w głowach gości. Na pewno fajną opcją będzie też dołączenie drobnego liściku, w którym zaślubieni podziękują przybyłym gościom. Takie drobne upominki i gesty, zawsze się sprawdzają, a jednocześnie przynoszą sporo radości gościom.