blog.odszukani

Ciekawe tematy to tylko tutaj!

Mata podłogowa w kształcie koła

mata podłogowa dla dzieci

Macierzyństwo rozpoczyna się od ujrzenia dwóch kreseczek na teście ciążowym. Mózg kobiety zaczyna szaleć, a burza hormonów wcale nie jest pomocna w utrzymaniu zdrowego rozsądku. Ale w pewnym momencie mówi się stop i trzeba zapisać się do lekarza to pierwsze co musi zrobić każda przyszła mama, sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Z biegiem czasu brzuszek rośnie, więź z dzieckiem się buduje i można rozpocząć zakupowe szaleństwo. Najważniejszymi rzeczami, które trzeba mieć to ubranka i akcesoria dla maluszka. Pajacyki, śpioszki, kaftaniki, czapeczki i inne ubranka wierzchnie w zależności od pory roku w jakiej ma pojawić się potomek na świecie. Akcesoriami jakie warto mieć to oczywiście kosmetyki przeznaczone dla niemowląt, które nie uczulają i są odpowiednio przebadane. Łóżeczko, a do niego kołderka i poduszeczka, osłonka na łóżeczko, przytulanki, karuzela z delikatną melodią. Wózek najlepszy ten dwa w jednym czyli gondola wraz ze spacerówką i komplecikiem poduszeczki motylka i kocyka z wspaniałej tkaniny minky, którą dzieci wprost uwielbiają bo jest ciepła i przyjemna w dotyku, a fotelik kupić oddzielnie najlepiej z bazą utrzymującą fotelik w samochodzie na sztywno, co w razie kolizji uchroni dziecko.

Z zabawek najlepszą atrakcją dla niemowląt to mata do zabawy dla niemowląt w kontrastowych kolorach czarno-białym, a jak dziecko podrośnie to najsensowniejszą rozrywką będzie mata podłogowa dla dzieci. Do tego można też sprawić leżaczek bujaczek na płozach z wibracjami, melodyjkami, karuzelą a co najważniejsze można ustawić trzy poziomy leżącą, półsiedzącą i siedzącą, gdzie będzie można karmić maluszka zupką czy przecierami jeszcze przed spożyciem produktów w postaci stałej. Każda mama wie co dla jej dziecka jest potrzebne, sama domyśli się kiedy i jak ustawić leżaczek dla dziecka.