blog.odszukani

Ciekawe tematy to tylko tutaj!

Krówki weselne – podziękuj gościom

krówki weselne

Coraz popularniejsze stają się drobne upominki przygotowane dla gości którzy przybyli na przyjęcie weselne. Jest to bardzo miły gest, przez który przyjaciele i najbliższa rodzina poczują się ważni i docenieni. Warto zadbać o taki detal organizując własne przyjęcie weselne.

Formy podziękowań są bardzo zróżnicowane, wszystko zależy od możliwości finansowych i wyobraźni młodej pary. Wiele par decyduje się na małe słoiczki z domową konfiturą, które są pięknie przyozdobione, domowe soki, ciekawie przyozdobione pierniczki, kruche ciasteczka, czy małe porcelanowe aniołki. Gdy przyszli małżonkowie chcą przeznaczyć większą kwotę na upominki, mogą zdecydować się na pięknie przyozdobione butelki z winem lub nalewką.

Cukierki z nadrukiem weselnym 

Bardzo popularne są również krówki weselne . Są one opakowane w papierki z imionami młodych, datą ich ślubu a czasem nawet ze zdjęciem.  Krówki można zamówić w sklepach internetowych oraz w agencjach reklamowych. Cena uzależniona jest oczywiście od ilości zamówionych cukierków. Opakowanie 2 kg kosztuje około 30 złotych. Cukierki stworzone są ze składników najwyższej jakości, dlatego bez problemu mogą spożywać je także dzieci. Pochodzą one od znanych i sprawdzonych producentów słodyczy. Czas oczekiwania na zamówienie wynosi zwykle od siedmiu do dziesięciu dni roboczych.

Zazwyczaj cukierki są zapakowane po kilka sztuk w ozdobny papier i umieszczone przy winietkach.  Można je również położyć na stole w formie drobnej przekąski. Będą doskonałą ozdobą stołu i z całą pewnością zachwycą wszystkich gości.  Krówki mogą być także nagrodą w w konkursach z udziałem najmłodszych. Cukierki można podarować gościom również na przyjęciu komunijnym. Składając zamówienie wystarczy wybrać dowolny nadruk jaki ma być umieszczony na papierku. Do firmy można wysłać fotografie bądź jedynie krótki tekst.